קניית רכב היא אחת מהרכישות המשמעותיות שמבצע משק הבית הישראלי ומעורבים בה שיקולים רבים ומגוונים, חלקם פיננסיים, חלקם רציונאליים וחלקם אמוציונאליים. מרבית האנשים אינם שולטים בכל המידע בבואם לרכוש רכב חדש, והבחירה שלהם, בסופו של דבר, בחלק ניכר מהמקרים, אינה עונה בצורה המדויקת והמיטבית ביותר על מכלול הצרכים והרצונות שלהם.

מומחי הרכב של AutoMaster שולטים היטב בענף, מכירים על בורים את סוגי הרכבים השונים על יתרונותיהם, חסרונותיהם ועל הפונקציונאליות אותה הם מציעים ללקוח. ידע רחב זה מאפשר להם להרכיב, יחד אתכם, מסמך אפיון מדויק המאפיין את הצרכים המדויקים שלכם בהתייחס לרכב אותו אתם רוכשים: צריכת דלק, תנאי מימון, אחריות, שירות שלאחר קניה, ביטוחים, הוצאות שוטפות, גודל פיזי, מקום אחסון ועוד.

בהתייחס למסמך האפיון אותו הרכבתם, יאתרו עבורכם המומחים שלנו את הרכבים המתאימים לכם ביותר, ללא משוא פנים וללא אינטרסים, וימליצו לכם על הרכישה הנכונה ביותר עבורכם ועבור המשפחה שלכם.
מומחי הרכב ב- AutoMasterייעצו לכם גם בכל הקשור בתחום הפיננסי: האם לרכוש רכב חדש או ישן? איזו משיטת המימון היא המשתלמת ביותר עבורכם? לאיזה טווח זמן ומאילו מקורות מימון. המומחים שלנו ימשיכו ללוות אתכם גם בבחינת הרכבים ויביאו עד אליכם את הרכבים לנסיעת מבחן או כאשר מדובר ברכב יד שניה גם בבדיקת הרכב. לאחר הבחירה המומחים שלנו יסייעו לכם גם בהליך הזמנת הרכב.

חווית השירות שאנו מציעים ללקוח היא חווית ליווי בקניית רכב מלאה, ולכן נייעץ לכם גם לאחר הרכישה בכל הקשור לתחום המוצרים המשלימים לרכישה: ביטוח לרכב, חבילת מיגון, חבילת בידור ומולטימדיה, בחירה של מושבי בטיחות ועוד.

מומחי הרכב של AutoMaster יהפכו את תהליך הבחירה והרכישה של הרכב שלכם לתהליך פשוט, קצר יחסית, מדויק ולא פחות חשוב מכך – מהנה!

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם מומחי הרכב של AutoMaster וליהנות מהנסיעה.

שלחו לנו הודעה

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

טלפון